پرسش‌های متداول مربوط به ثبت سفارش و خرید


چطور محصول مورد نظرم را پیدا کنم؟

از لینک راهنمای خرید از ماکارو پاسخ سوال را دریافت کنید.

راهنمای خرید از ماکارو

هزینه نهایی کالا چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه نهایی کالا چند بخش است. بخش اول قیمت اصلی کالاست که ما آن را هم به دلار و هم به تومان نمایش می‌دهیم. هزینه بعدی مربوط به حمل کالا از کشور مبدا تا دفتر ایران می‌باشد. این هزینه وابسته به حجم و وزن محصول است. هزینه حمل از دفتر ایران تا درب منزل شما رایگان می‌باشد. هزینه‌ی بعدی مربوط به گمرک و مبلغی می‌باشد که در قبال ورود آن کالا از ما دریافت می‌کنند. هزینه آخر هم کارمزد است و هزینه‌ای است که ماکارو بابت خدماتی که به شما ارائه می‌دهد، روی هزینه نهایی محصول اضافه می‌کند. تمامی این هزینه‌ها در قسمت محاسبه هزینه نهایی بصورت تفکیک شده مشخص‌اند.

زمان تحویل محصول چقدر است؟

ماکارو برای خریدهایی که مستقیم از وبسایت ما خریداری می‌شود که کالاهای آمازون است تعهد تحویل ۲ تا ۴ هفته کاری می‌دهد. و برای خرید کالا از طریق بخش "خرید از سایت‌های خارجی دیگر" این زمان مجددا با مشتری هماهنگ می‌شود.

کالاهای ممنوعه چیست؟

ماکارو طبق قوانین کشور، اقدام به فروش هیچ‌گونه کالای غیرمجاز و ممنوعه نکرده و با فیلتر مانع نمایش این دست از کالاها می‌شود. در صورتی که کالای غیرمجاز یا ممنوعه در وب‌سایت ماکارو به نمایش درآید، به معنای تایید مجاز بودن این کالا نبوده و پس از بررسی توسط کارشناسان از وب‌سایت حذف می گردد. بنابراین ثبت سفارش برای چنین کالاهایی امکان پذیر نیست و در صورت بروز خطا فورا با عودت وجه به خریدار، سفارش کان لم یکن تلقی شده و بدیهی است ماکارو مسئولیتی در قبال سفارشات غیر مجاز و ممنوعه ندارد.

از چه سایت‌هایی می‌توانیم به واسطه ماکارو خرید انجام دهیم؟

شما از هر سایت خارجی می‌توانید توسط ماکارو خرید خود را انجام دهید. محصولاتی که در سایت ماکارو مشاهده می‌کنید محصولات آمازون دبی هستند که شما می‌توانید با جستجو در محصولات و انتخاب محصول مورد نظر خرید خود را انجام دهید ولی برای خرید از سایت‌های دیگر لینک کالای مورد نظر را از سایت مرجع کپی کنید و در قسمت "خرید از سایت‌های خارجی‌‌‌" ماکارو (قسمت بالای سایت) اطلاعات مورد نظر را وارد کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

نحوه پرداخت به چه صورتی است؟

پرداخت در ماکارو کاملا آنلاین است و شما مستقیم به درگاه معتبر بانکی متصل می‌شوید. در حالتی که برای خرید از سایت‌های خارجی دیگر برای ما لینک محصول را ارسال کنید، پس از محاسبه قیمت نهایی محصول لینک پرداخت برای شما ارسال خواهد شد.

سبد خرید شما خالی است!
واتسآپ
گفتگو را شروع کنید
پشتیبان آنلاین
سلام!
چطور می تونم کمک تون کنم؟